top of page

Profesionali dainininkė ir dirigentė, pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrė, prof. Petro Bingelio klasės absolventė.

Rimtosios, populiariosios, folk, world muzikos atlikėja, koncertuojanti su skirtingų žanrų programomis, nuolat bendradarbiaujanti su Lietuvos ir užsienio akademinės bei džiazo muzikos atlikėjais.

Tobulinosi ir profesinę kvalifikaciją kėlė Europoje garsių dirigentų - Bob Chilcott (Anglija) ir Johannes Prinz (Austrija) muzikos interpretvimo kursuose. 

Dainavimo dėstymo patirties įgijo nuo 2000 m. vadovaudama įvairiems vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meno kolektyvams - chorams, vokaliniams, folkloro ansambliams. 

2007 m. Kaune įkūrė studiją "MUSICALIS", 2008 m. Vilniuje - Modernaus muzikavimo centrą "GERASGERAS", kuriame dėsto solinį ir ansamblinį dainavimą, muzikos teoriją, konsultuoja, veda 

vokalinės technikos, interpretacijos ir sceninio meistriškumo pamokas.
Su mokiniais rengia klasikos, džiazo, pop, rock, soul, world muzikos projektus, koncertines programas, kurias pristato įvairiose Lietuvos scenose, sėkmingai atstovauja Lietuvą prestižiniuose tarptautiniuose renginiuose užsienyje. 

2010 m. su Kauno dainavimo studijos "MUSICALIS" merginų grupe Barselonoje XII tarptautiniame chorų konkurse "Europe And It's Songs" iškovojo Grand Prix - po šio įvertinimo jau Lietuvoje įrašė konkursinę programą ir išleido kompaktinę plokštelę "Live in Barcelona". 

Modernaus dainavimo studijos "MUSICALIS" Vilniaus grupės meno vadovė.
Grupės "DUCKY DONE" solistė, Panevėžio muzikinio teatro artistė.

"GERASGERAS" studijų centro vadovė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrė, prof. P. Bingelio dirigavimo klasės absolventė, 

profesionali dirigentė ir dainininkė, pedagogė, vaikų ir jaunimo meno kolektyvų vadovė.

Koncertinių, integruotų muzikos ir teatro edukacinių programų, kultūrinio bendradarbiavimo projektų Italijoje, Turkijoje ir Lenkijoje autorė ir dalyvė. 

Nuolat tobulinasi įvairiuose profesinės kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei meistriškumo kursuose: 

Georg Wilhelm vadovų seminare Liudwig Windhorst Haus (Vokietija), Vaclovo Augustino (Lietuva), Bob Chilcott (Didžioji Britanija) ir Johannes Prinz (Austrija, Valentine ir Pavel Berman (Italija), aktoriaus Andriaus Žebrausko improvizacijų projekte. 

Kaip dainininkė koncertavo muzikos festivaliuose „Kaunas Jazz“ (Kaunas, 2002) ir „Sunseintn Tanzlust“ (Austrija).

Nuo 2007 m. vadovauja Kauno Modernaus dainavimo studijai „MUSICALIS". Su studijos kolektyvais - kameriniu choru ir merginų vokaliniu ansambliu rengia įdomius ir originalius projektus, aktyviai koncertuoja įvairiose Lietuvos scenose, atstovauja Lietuvą tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose, 

įvairiuose prestižiniuose muzikos renginiuose: „E.Grieg ir M.K.Čiurlionio muzikos festivalyje" Kaune (2008), su Fratamadžiorijos (Italija) jaunimo orkestru parengtame projekte "Incontrarsis in Musica" Neapolyje (2009), nugalėjo XII tarptautiniame chorų konkurse Barselonoje "Europe And It's Songs" (2010).

Po pergalės 2010 m. su "MUSICALIS" studijos merginų grupe įrašė CD "Live in Barcelona".
Modernaus dainavimo studijos "Musicalis" kauno grupės meno vadovė.

"GERASGERAS" edukacinių projektų vadybininkė.

Įvairiapusis menininkas ir talentingas pedagogas, universalus būgnininkas, subtilaus garso meistras, atliekantis ne tik įvairių džiazo stilių, bet ir funk, pop, rock, world, blues, country muziką. Būgnais groti mokėsi pas Arvydą Jofę, perkusiniais instrumentais - pas Vidjaj More (Indija). 

Buvęs Kauno bigbendo, R.Grabšto džiazo ansamblio, A.Jakaičio džiazo trio, "Jazz Time Quartet",

Danieliaus Praspaliauskio kvarteto narys - su minėtais ir kitais kolektyvais dalyvavęs daugelyje tarptautinių džiazo festivalių, koncertavęs beveik visose Europos šalyse. 

Nuolatinis įvairių muzikos projektų Lietuvoje dalyvis, bendradarbiaujantis su JAV, Latvijos, Indijos džiazo, rokenrolo, world muzikos atlikėjais, akompanavęs beveik visiems žinomiausiems Lietuvos estrados dainininkams. 

2003 m. įkūrė jaunimo mušamųjų instrumentų orkestrą "Geras", su kuriuo įrašė CD, dalyvavo respublikiniuose festivaliuose, koncertavo įvairiuose renginiuose. 

2009 m. įkūrė Vilniuje su kolegomis ir bendraminčiais įkurė Modernaus muzikavimo centrą 

"GERASGERAS", kuriame dėsto mušamuosius instrumentus, konsultuoja, organizuoja ir veda meistriškumo kursus, interpretacijos pamokas, dalyvauja tarptautiniuose muzikos edukaciniuose projektuose.

Grupės "DUCKY DONE" įkūrėjas, meno vadovas ir būgnininkas.

"GERASGERAS" muzikos projektų techniių sprendimų ir meno vadovas.

bottom of page