"GERASGERAS" KOMANDA

Visas muzikos praktikas - mokymą, laisvalaikio muzikavimą, profesionalią koncertinę veiklą ir paslaugų teikimą jungiančiame centre patirtimis bei profesiniu meistriškumu dalinasi nuolat kvalifikaciją tobulinantys pedagogai, aktyviai koncertuojantys akademinės, džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjai, kultūros renginių, koncertų, edukacinių projektų organizavimo, koordinavimo, techninio aptarnavimo specialistai.

MUZIKOS STUDIJOS

Vilniuje šiuo metu veikia:

solinio ir ansamblinio dainavimo studija "Musicalis"kuriai vadovauja dainininkė, dirigentė, vokalo, teorinių muzikos

disciplinų ir sceninės kalbos mokytoja Rima Labudė,

mušamųjų instrumentų studija, vadovaujama gerai Lietuvoje žinomo džiazo būgnininko Lino Labudžio

 

Kaune - solinio ir ansamblinio dainavimo studijai 

"Musicalis" vadovauja ir solinio dainavimo pamokas veda dirigentė, individualių mokymo programų autorė, tarptautinių projektų vadovė, vokalo ir teorinių disciplinų mokytoja Jurgita Vichrovė, grupinių vokalinės technikos ir sceninio meistriškumo užsiėmimų metu konsultuoja Rima Labudė.

  

"GERASGERAS" bendradarbiauja su įvairių muzikos ir scenos žanrų atlikėjais - dainininkais, muzikantais, aktoriais, kurie veda meistriškumo pamokas, konsultuoja, rengia kursus, edukacinius projektus, organizuoja mokinių koncertus, kūrybines stovyklas.

MUZIKA RENGINIAMS

Su kolegomis iš Lietuvos ir užsienio (Italijos, Latvijos, Estijos, JAV) dirbantys, pedagoginę, koncertinę, organizacinę, kūrybinę veiklas derinantys muzikos profesionalai yra pasirengę tapti patikimais pagalbininkais organizuojant Jūsų šventę.

"GERASGERAS" komanda rengia muzikinius projektus viešiems renginiams ir privačioms šventėms, į kuriuos kviečiami atlikėjai - Lietuvoje žinomi, su įvairiomis grupėmis ir tarptautiniais projektais koncertuojantys profesionalūs muzikantai, rengianatys solinius pasirodymus, dirbantys profesionaliuose valstybiniuose kolektyvuose.

Esame kūrybingi, veržlūs, dinamiški, lankstūs, universalūs muzikantai ir galime pasiūlyti pačios skirtingiausios stilistikos 

koncertines programas įvairaus pobūdžio šventėms, kompetetingai patarti visais

su renginio kultūrine programa, ypač jos muzikine dalimi susijusiais klausimais.

REKOMENDUOJAMI

RENGINIAI, SKELBIMAI

Vinilinis vakarėlis su DJ Erichu
Live internete, Kauno dienos portalas
 
"Bocmanas Kebab & Grill"
Kęstučio g. 41 44307 Kaunas
2020 m. lapkričio 20 d. (penktadienį) 21 val.
Koncerto programoje:
Europos romantikų muzika
 
"Taikomosios dailės muziejus
Arsenalo g. 3A, Vilnius 
2020 m. spalio 20 d. (penktadienį) 18 val.
musicalis 2020-2021.jpg
gerasgeras 2020-2021 skelbimasjpg