"GERASGERAS" KOMANDA

Visas muzikos praktikas - mokymą, laisvalaikio muzikavimą, profesionalią koncertinę veiklą ir paslaugų teikimą jungiančiame centre patirtimis bei profesiniu meistriškumu dalinasi nuolat kvalifikaciją tobulinantys pedagogai, aktyviai koncertuojantys akademinės, džiazo ir populiariosios muzikos atlikėjai, kultūros renginių, koncertų, edukacinių projektų organizavimo, koordinavimo, techninio aptarnavimo specialistai.

MUZIKOS STUDIJOS

Vilniuje šiuo metu veikia:

solinio ir ansamblinio dainavimo studija "Musicalis"kuriai vadovauja dainininkė, dirigentė, vokalo, teorinių muzikos

disciplinų ir sceninės kalbos mokytoja Rima Labudė,

mušamųjų instrumentų studija, vadovaujama gerai Lietuvoje žinomo džiazo būgnininko Lino Labudžio

 

Kaune - solinio ir ansamblinio dainavimo studijai 

"Musicalis" vadovauja ir solinio dainavimo pamokas veda dirigentė, individualių mokymo programų autorė, tarptautinių projektų vadovė, vokalo ir teorinių disciplinų mokytoja Jurgita Vichrovė, grupinių vokalinės technikos ir sceninio meistriškumo užsiėmimų metu konsultuoja Rima Labudė.

  

"GERASGERAS" bendradarbiauja su įvairių muzikos ir scenos žanrų atlikėjais - dainininkais, muzikantais, aktoriais, kurie veda meistriškumo pamokas, konsultuoja, rengia kursus, edukacinius projektus, organizuoja mokinių koncertus, kūrybines stovyklas.

MUZIKA RENGINIAMS

Su kolegomis iš Lietuvos ir užsienio (Italijos, Latvijos, Estijos, JAV) dirbantys, pedagoginę, koncertinę, organizacinę, kūrybinę veiklas derinantys muzikos profesionalai yra pasirengę tapti patikimais pagalbininkais organizuojant Jūsų šventę.

"GERASGERAS" komanda rengia muzikinius projektus viešiems renginiams ir privačioms šventėms, į kuriuos kviečiami atlikėjai - Lietuvoje žinomi, su įvairiomis grupėmis ir tarptautiniais projektais koncertuojantys profesionalūs muzikantai, rengianatys solinius pasirodymus, dirbantys profesionaliuose valstybiniuose kolektyvuose.

Esame kūrybingi, veržlūs, dinamiški, lankstūs, universalūs muzikantai ir galime pasiūlyti pačios skirtingiausios stilistikos 

koncertines programas įvairaus pobūdžio šventėms, kompetetingai patarti visais

su renginio kultūrine programa, ypač jos muzikine dalimi susijusiais klausimais.

REKOMENDUOJAMI

RENGINIAI, SKELBIMAI

dainos ir sutartines apie vandeni.jpg
PROMOČIŲ GIESMĖS
PAVASARIO LYGIADIENIS.
Dainos ir sutartinės apie vandenį. 
 
Online Facebook live
2021 m. kovo 20 d. (šeštadienį) 18 val.
sutartines.jpg
PROMOČIŲ GIESMĖS
Dvejinės sutartinės ir dvibalsės laidies dainos
 
Online Facebook live
2021 m. kovo 13 d. (šeštadienį) 18 val.
musicalis 2020-2021.jpg
gerasgeras 2020-2021 skelbimasjpg