top of page
Bauble

Šventinis pasiūlymas - Kalėdinė dovana

 

Pradžiuginkite savo artimuosius dovanodami galimybę patirti pačius netikėčiausius įspūdžius ir geriausias emocijas! 

Jūsų pageidavimams:

 

profesionalaus solinio dainavimo pamoka(-os), 

pažintinė pamoka(-os) niekada nedainavusiems ir nedrįsusiems pabandyti,

sceninio - vokalinio meistriškumo pamoka(-os) dainuojantiems.

Auksine saule nusileido.jpg
Kristina Glinevičienė. Iliustracija 3.jp
Velykiniai margutiniai pasidžiaugimai3.j
Reikjavikas.Gabriele Indriunaite fotojpg
jolantos pienes pukas.jpg
Linas Labudis laivai.jpg
gerasgeras virtualioji menu galerija cov

Dainavimo studijos "Musicalis" vasaros kūrybinėse dirbtuvėse startuoja
pirmoji ir vienintelė Lietuvoje "VOKALO DIZAINO STOVYKLA" jaunimui
Įgyvendink svajonę ir išnaudok galimybę tobulėti! 

Daugiau info čia

gerasgeras 2020 - 2021esk_2f.jpg

Čia visi kartu kuriame erdvę, kur nerimsta judesys, žaidžia garsai, skamba tyla ir gimsta katarsiai. Čia plevena paslaptys ir pildosi svajonės!

Muzikos studijos skirtos visiems (nepriklausomai nuo amžiaus!) - ir norintiems pradėti mokytis, ir įtvirtinti jau turimus įgūdžius, tobulinti meistriškumą, kelti kvalifikaciją. Individualias pamokas, užsiėmimus grupėse, meistriškumo kursus veda ir konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos profesionalai - aktyviai koncertuojantys Lietuvoje ir užsienyje žinomi atlikėjai. Mokiniai rengiami sceninei veiklai, akademinėms studijoms, konkursams. Organizuojami koncertai,tarptautiniai projektai, kūrybinės stovyklos. 

Laisvalaikio muzikavimo užsiėmimai gali būti puikus pasirinkimas maloniai ir turiningai praleisti laiką su visa šeima, draugais, ar kolegomis. Rengiamos įvairios muzikinės edukacinės programos, teminiai projektai.  

Profesionalias muzikos paslaugas teikia džiazo, akdeminės ir populiariosios muzikos atlikėjai, garso ir šviesos inžinieriai, aktoriai - renginių vedantieji. Kompetetingai konsultuojame visais su muzika renginyje susijusiais klausimais. 

Mūsų atlikėjų parengtose koncertinėse programose - rinktinė, itin įtaigiai, estetiškai ir stilingai atliekama geriausia visų laikų muzika, skirta paties įvairiausio formato renginiams: tarptautinėms konferensijoms, miestų, bendruomenių ir asmeninėms šventėms, prezentacijoms, įmonių vakarėliams, etc. 

bottom of page